29 listopada 2009

Spraw, by Twoje Święta były magiczne!

Rozpoczyna się odliczanie ostatnich tygodni do Świąt. W Craft4You wiemy, że jest to wyjątkowo gorący okres przygotowań, dlatego stworzyłyśmy dla Was zestaw, z pomocą którego z łatwością wykonacie świąteczne kartki, ozdoby i drobne prezenty.


W skład zestawu "Magiczne Święta" wchodzi:
- 18 papierów Basic Grey z kolekcji "Wassail" rozmiar 15x15
- 6 białych kartek bazowych wraz z kopertami formatu 10x13
- zestaw świątecznych zawieszek tekturowych Maya Road
- zestaw ćwieków "Wassail"
- zielone hydrageny w dwóch rozmiarach firmy Prima Marketing
- dziurki do klucza Melissy Frances
- biala koronka i dratwa w dwóch kolorach

W gronie Gościnnych Projektantek witamy Anai, która specjalnie dla nas przygotowała serięwyjątkowych bożonarodzeniowych kartek, świąteczna ozdobę oraz mini notes. O Ani i jej twórczości dowiecie się więcej z jej bloga.

Dodatkowo użyte zostały: punchery brzegowe Fiskars, Distress Ink - Walnut Stain, Aged Mahogany, Distress Crackle Paint - Fired Brick, Distress Stickles - Fired Brick, tusz Archival Ink - Sepia, StazOn - Timber Brown, Glossy Accent, przezroczysty proszek do embossingu na gorąco.

Asia wu stworzyła z zestawu serię kartek, zawieszki na prezenty i pudełko na "coś słodkiego".

Ten zestaw to zdecydowanie "moje" klimaty świateczne - piękne czerwienie, oliwkowe zielenie, troche beżu i brązów. Kilka hydragen przerobiłam na liście ostrokrzewu, kilka zostawiłam w oryginalnej formie - przekonuję się do kwiatow na kartkach bożonarodzeniowych ;) Na koniec wykonałam zawieszki na prezenty i ozdobiłam pudełko z pralinkami - bardzo szybki, ale efektowny sposób na dodanie osobistego akcentu.

Dodatkowo użyte zostały: punchery brzegowe Marthy Stewart, Distress Ink - Antique Linen, Distress Embossing Powder - Peeled Paint, Distress Stickles - Peeled Paint, tusz ColorBox Fluid Chalk - Dark Brown, ColorBox Cat's Eye - Rich Rustic i Archival Ink - Jet black oraz Coffee.

Sklep z materiałami do scrapbookingu

3 komentarze:

Doris pisze...

superowe wszysktie kartki, szkoda ze juz mam nadmiar swoich bo pokusiłabym sie o dodatkowe zakupy;)

Humorzasta pisze...

Piękne karteluchy. Pozazdrościć talentu :)

cynka pisze...

są śliczne, prześliczne...!!!!
a to płócienko naszyte- REWELACJA!!!!(mogę zgapić?)