27 marca 2009

Nabór do grupy projektującej dla GCD Studios

Jedną z firm, której produkty są dostępne w Craft4You, jest GCD Studios - producent papierów oraz skoordynowanych z nimi dodatków - tekturowych kształtów, naklejek, rub-onsów, tasiemek. Te z Was, które kupiły już materiały sygnowane GCD wiedzą, że oferują oni fantastyczne papiery w oryginalnych wzorach, często dwustronnych, o przyjemnej fakturze i grubości. W Craft4You cenimy jakość, dlatego też z papierów z serii "Rose Colored Glasses" powstał zestaw albumowy "Love Story".

GCD Studios właśnie rozpocząło nabór do swojej grupy projektantów. Poszukiwane są 4 scrapbookerki, 2 kartkomaniaczki i 2 osoby, które zajmują się altered arts. Wystarczy, że wyślecie na adres hsonboul@gcdstudios.com maila z informacjami takimi jak:
- krótką notką o sobie, dlaczego chciałybyście projektować dla GCD
- 2-3 przykładami najlepszych prac
- krótkim podsumowaniem swoich dokonań
- linkiem do galerii i bloga
- listą grup dla których obecnie projektujecie
- danymi kontakowymi.

Macie jeszcze dwa dni na wysłanie swojego zgłoszenia - więcej informacji: na blogu GCD Studios.

Zachęcamy do spróbowania swych sił i życzymy powodzenia!

Craft4You - sklep z materiałami do scrapbookingu

2 komentarze:

Oliwiaen pisze...

Dobrze jest też wiedzieć, że przydałaby się znajomość języka - mają zamiar dzwonić do nowowybranych członków drużyny :-))

Agnes pisze...

U mnie kiepsko z angielskim a bardzo chciałabym dołączyć do grupy, sama też zaczynam tworzyć swoje zestawy i skrapy,ale dopiero co założyłam bloga więc i galerię mam marną,
ciekawa jestem na jakich zasadach to działa ? dlaczego wszystko jest anglojęzyczne....