26 stycznia 2009

Witamy!

Na każdym zebraniu jest tak, że ktoś musi zacząć pierwszy... Zatem zaczynamy! Witamy na blogu sklepu internetowego Craft4You. W naszej różnorodnej ofercie znajdują się materiały pomocne przy tworzeniu ręcznie robionych albumów i kartek. Obecnie można u nas znaleźć produkty firm Autumn Leaves, Basic Grey, Bo Bunny, Daisy D's, Darice, Dovecraft, Dress It Up, EK Success, Fancy Pants, Fiskars, GCD Studio, Gel-A-Tins, Heidi Swapp, Imaginisce, Impression Obsession, Inkadinkado, Kelly Panacci, Making Memories, Maya Road, Melissa Frances, Prima Marketing, Ranger, Royal Brush, Scrappy Cat, Stampavie, Tim Holtz, Zutter - i obiecujemy, że na tym nie koniec, tak by każda krafterka, scrapperka i kartkomaniaczka znalazła coś dla siebie.

Na tym blogu chcemy prezentować nowości w naszej ofercie, pomysły na wykorzystanie materiałów dostępnych w sklepie oraz liczne niespodzianki, które będziemy dla Was przygotowywać. Czekamy również na Wasze propozycje i sugestie dotyczące asortymentu Craft4You. Zapraszamy do częstych odwiedzin, na pewno się nie zawiedziecie!

Sklep z materiałami do scrapbookingu

3 komentarze:

lin_ka1 pisze...

Super. Baaardzo, ale to bardzo ten blog jest potrzebny. Powodów nie będę wymieniała bo one są Wszystkim doskonale znane dlatego... niech się dobrze na blogu dzieje :)
Z życzeniami naj, naj , naj

Oliwiaen pisze...

Bardzo ciekawy pomysł z blogiem :-)) Gratuluje pomysłu i trzymam kciuki za dynamiczny rozwój.
Rozumiem, że blog zastąpił dawne forum i będę musiała jeszcze raz napisać swoją wish list? ;-))

ami pisze...

świetny pomysł z blogiem:)