POZNAJ NAS...

ZESPÓŁ CRAFT4YOU.PL TWORZĄ DLA WAS:

WŁAŚCICIELKA:

ASIA

Mama dwójki wspaniałych dzieciaków, w dodatku chwile przed 40-tką, wiecznie gdzieś pędzi.

Zainteresowałam się scrapowaniem jak byłam w ciąży z Julką. Chciałam zatrzymać te magiczne chwile w niecodziennej oprawie. 


Do tej pory moją ulubioną formą scrapowania są albumy. Rzadko korzystam z gotowców. Wolę sama konstruować i wymyślać. 

Uwielbiam podstawowe techniki, bo one dają nieskończoną ilość możliwości.

KOORDYNATORKA ZESPOŁU PROJEKTANTEK:

RENIA

Podobno zmysł do manualnych robótek odziedziczyłam po Babci :). Odkąd pamiętam zawsze coś twórczego robiłam - robótki na drutach, szydełkowanie, haft krzyżykowy i w końcu kartki okolicznościowe :). 

I to dzięki kartkom przez przypadek odkryłam scrapbooking. I od ponad ośmiu lat :D (z małymi przerwami) jest to mój największy „pożeracz” wolnego czasu :)... 

Nie mam określonego stylu moich prac :) - przynajmniej mi się tak wydaje :). Uwielbiam jednak przeszycia, więc znajdziecie je w każdej mojej pracy.

Próbując różnych form scrapbookingu, mogę powiedzieć, że najbardziej lubię tworzyć mini albumy, wymyślać im ciekawe bazy i dodatki.


ZESPÓŁ PROJEKTANTEK:

ALICJA
Scrapowaniem zainteresowałam się dwa lata temu. Jednak chwilę później odkryłam mixed media i ...zakochałam się!

Rzadko można zobaczyć moje prace bez wykorzystania sporej ilości mediów.

Najchętniej tworzę większe formy - layouty, art journale, arterowane przedmioty, ale także kartki i tagi. Lubię eksperymentować i próbować nowych, ciekawych technik. 

Moje projekty prezentuję na blogu DEKORakcje.


ANIA Z PODDASZA
Od dziecka uwielbiałam coś tworzyć, w czymś dłubać. Interesuje się wieloma dziedzinami i technikami. Ale na stałe zostały ze mną głównie biżuteria i scrapboooking. Zaraziłam się miłością do niego w 2007 roku i nieustanie towarzyszy mi on od tego czasu. 

Zawodowo zupełnie nie jestem związana ze sztuką. Wolny czas poświęcam jeszcze na odtwórstwo historyczne, przy którym też tworzę - swoje stroje oraz elementy do nich. 

Uwielbiam pastelowe kolory oraz biel i szarość. Zdecydowanie one najczęściej pojawiają się w moich pracach. Choć nie pogardzę też soczystą zielenią albo czernią. Najwięcej tworzę kartek i notesów. Jednak najbardziej lubię tworzyć home decor oraz oprawę dla zdjęć. Niestety jestem tak krytyczna w stosunku do nich, że mam mało takich, które chcę oprawić, nad czym niezmiernie ubolewam.

FUNIAA
Odkąd pamiętam zawsze lubiłam piękne rzeczy, zawsze coś "tworzyłam", ale nigdy nie przerodziło się to w pasję. Do czasu, kiedy zetknęłam się ze scrapbookingiem. 

Skosztowałam, pomacałam i …dałam się uwieść. W tym świecie czuję się, jak mała dziewczynka. Odkrywam nowe formy wyrazu emocji. Czaruję. 

Uwielbiam przestrzenne formy. Kartki, które puchną od nadmiaru "przydasi", wycinanek, wstążeczek. LO pokazujące daną chwilę. Każda nietypowa forma, dumanie jak to zrobić... Wspaniała odskocznia od codziennej monotonii.

MARBELLA
Mam na imię Monika, w necie Marbella.Jestem mamą dwójki cudownych dzieciaków i żoną świetnego faceta. 

Już jako dziecko byłam zafascynowana papierem i tkaninami. Inspirują mnie głównie ciekawe faktury i wzory. 

Ważna dla mnie jest dbałość o detale, precyzja wykonania i to, by efekt końcowy mnie w pełni zadowolił i usatysfakcjonował. 

Tworzę głównie kartki, boxy i albumy. Wszystkie kwiaty, jakie występują w moich pracach wykonuję sama.

ULA
Za dnia jestem mamą dwójki kochanych urwisów oraz farmaceutką. Wieczorami oddaję się swojej pasji, jaką  jest papierowy świat. 

Przygodę ze scrapbookingiem rozpoczęłam w 2015 roku i tak  stał się on odskocznią od codzienności i formą relaksu.

Nie mam jednego ulubionego stylu, wszystkiego smakuję po trochu, wciąż odkrywam, testuję, próbuję.

Bardzo lubię robić kartki w przestrzennych formach, coraz częściej sięgam po media.


Brak komentarzy: